Ana Sayfa > Biz Kimiz >

Biz Kimiz

Ekol Bilişim Bilgisayar ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.'nin merkez bürosu İstanbul'da olup, Türkiye çapında hizmet vermektedir. 

Firmamız özel yazılım alanında ihtisaslamıştır. Yazdığımız Programlar Unix , Novell, Windows ve her türlü işletim sisteminde sorunsuz çalışmaktadır. 

Müşterilerimize en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri sunabilme anlayışı içerisinde yazılımlarımızı sürekli geliştirerek. %100 müşteri memnuniyeti garantisini vererek, müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlamak, ürün ve hizmetlerimizi ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirip, çeşitlendirmek temel amacımızdır.

Firmamız yüksek kalitede ürün ve hizmetleri sunabilecek vasıftaki çalışanları ve bayileri bünyesinde toplamış ve onları bu hizmet anlayışı içersinde sürekli olarak geliştirmeyi hedef seçmiştir.

Firmamız kendisini devletine, iş ortaklarına, tedarikçilerine ve çalışanlarına karşı sorumlu tutmakta onların durumlarının daima iyi olabilmesi için her türlü etkinliği desteklemeyi kendisine bir görev edinmiştir.

Copyright © 2021 www.ekolbilisim.com Tüm Hakları Saklıdır.
software & design gownav